W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Spotkanie z cyklu "My Mamy"
Data rozpoczęcia 2012-11-16
Godzina rozpoczęcia 17:00
Kategoria Spotkanie

Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin” zaprasza na kolejne spotkanie dla Mam z dziećmi: warsztaty tańca i rozmowa o ekologicznym macierzyństwie. Zaproszone są wszystkie „chustomamy”, te debiutujące, jak i zaawansowane.

Na przekór jesiennej aurze i nadchodzącej zimie, DDK „Węglin” zaprasza na nietypowe spotkanie – taniec z dzieckiem w chuście. Nic nie poprawia humoru jak odrobina ruchu, a taniec z Dzieckiem w chuście to wspaniały sposób na jesienny relaks, zarówno dla Mamy, jak i dla maluszka. Najpierw poznamy tajniki prawidłowego motania, by mieć pewność, że Maluch jest w chuście bezpieczny i jest mu wygodnie. A potem do dzieła!!! Rytmiczne kołysanie w ramionach Mamy przy dźwiękach relaksującej muzyki, balansowanie ciałem – działa rozluźniająco i pozwala jeszcze bardziej pogłębić więź Mamy z Dzieckiem.
Druga część spotkania będzie poświęcona Eko-plotkom. Mamy podzielą się swoimi eko – metodami pielęgnacji Dzieci, a także prowadzenia domu. Zostaną zaprezentowane ekologiczne wielorazowe pieluszki, eko-kosmetyki, piorące orzechy, Mamy podzielą się z innymi Mamami wiedzą na temat ekologicznego stylu życia.

Spotkanie poprowadzi Gosia Foks – zaprzyjaźniona certyfikowana doradczyni chustowa.

Koszt: 5 zł. Zapisy: info@ddkweglin.pl lub (81) 466 59 10.
 
O Cyklu:
„My Mamy” to cykliczne spotkania przy kawie i herbacie, podczas których rozmawiamy o gorszych i lepszych chwilach bycia Mamą, dzielimy się doświadczeniem i wiedzą, plotkujemy i łamiemy stereotypy Mamy „uwięzionej z dzieckiem w domu”.