W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spotkanie z cyklu "My Mamy" – Moja Afryka

Spotkanie z cyklu "My Mamy" – Moja Afryka
Data rozpoczęcia 2012-10-26
Godzina rozpoczęcia 17:00
Kategoria Spotkania

Organizatorzy zapraszają na spotkanie z Marią Łukowską– pracownicą humanitarną i wolontariuszką, która opowie o swojej niezwykłej podróży w poszukiwaniu przygód i w celu niesienia pomocy innym. Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się i zrozumieć jakim wyzwaniem jest podróż po tym egzotycznym kontynencie, a także obejrzeć niezwykłe fotografie z wyprawy.

Podczas spotkania polskie Mamy zobaczą , jak swoje Maluchy noszą w chustach Mamy afrykańskie. Dzieci będą mogły pobawić się afrykańskimi zabawkami oraz zobaczyć, jak ich rówieśnicy z Afryki uczą się, rysują i piszą. Na koniec wszystkich zaprosimy do radosnej zabawy tanecznej przy dźwiękach oryginalnej muzyki prosto z Czarnego Lądu.

O Cyklu:
„My Mamy” to cykliczne spotkania przy kawie i herbacie, podczas których rozmawiamy o gorszych i lepszych chwilach bycia Mamą, dzielimy się doświadczeniem i wiedzą, plotkujemy i łamiemy stereotypy Mamy „uwięzionej z dzieckiem w domu”.

Wstęp wolny