W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spotkanie z cyklu „Poznaj świat” – UGANDA

Spotkanie z cyklu „Poznaj świat” – UGANDA
Data rozpoczęcia 2013-03-21
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Dom Kultury LSM, K. Wallenroda 4a
Kategoria Spotkanie

Dom Kultury LSM zaprasza na spotkanie z cyklu ,,Poznaj świat"

O Ugandzie opowiedzą- Małgorzata Panasiuk i Ivan Mugeere

Małgorzata Panasiuk - to studentka kulturoznawstwa i etnologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Od trzech lat należy do międzynarodowej organizacji studenckiej AIESEC. I to właśnie dzięki niej pojechała do Ugandy. I jest zachwycona. O wyjeździe myślała od dawna, ale dopiero studia umożliwiły jej zrealizowanie marzenia. Wróciła, choć już myśli o powrocie.

Ivan Mugeere – absolwent technologii informacyjnej na Ugandan Christian University w Ugandzie; od 2008 roku działacz organizacji AIESEC Uganda, w okresie styczeń-czerwiec 2008 roku koordynator projektu dla młodych przedsiębiorców YES; organizator projektu zwiększającego świadomość na temat HIV/AIDS; miłośnik podróżowania: odwiedził ponad 13 krajów, m.in. Pakistan, Emiraty Arabskie, a od dwóch miesięcy mieszka i pracuje w Oslo w Norwegii.

Wstęp wolny !

Powiązane:

Dom Kultury LSM