W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spotkanie z Elżbietą Ryl-Górską

Spotkanie z Elżbietą Ryl-Górską
Data rozpoczęcia 2019-01-24
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Scena Kameralna Teatru Muzycznego w Lublinie, ul. Marii Curie-Skłodowskiej 5
Organizator Teatr Muzyczny w Lublinie ul. Marii Curie-Skłodowskiej 5
Udział Płatny
Koszt udziału 30 zł
Kategoria Spektakl

Wykonawcy: Elżbieta Ryl-Górska, Paweł Świętorecki

Spotkanie z Elżbietą Ryl-Górską, promocję książki „Uśmiech Primadonny” oraz płyty znakomitej Artystki. W czasie spotkania usłyszymy znane i lubiane przeboje operetkowe.

Elżbieta Ryl-Górska zachwycała publiczność wykonaniami najsławniejszych operetkowych ról, m.in. Hanny Glavari w Wesołej wdówce, Rozalindy w Zemście nietoperza, Heleny w Pięknej Helenie. Występowała ze znakomitymi parterami oraz zespołami w wielu teatrach operetkowych i operowych w Polsce, również i poza krajem.

Jej kariera trwa nadal. Recitale, koncerty, spotkania z publicznością tą wierną od lat ale także nową, jak tu w Lublinie. Swoim talentem wokalnym i aktorskim, urodą sceniczną, naturalnym wdziękiem, pogodą ducha oraz błyskotliwym poczuciem humoru przyciąga wszystkie pokolenia. Znakomita artystka, Primadonna Polskiej Operetki.

Podczas spotkania nadamy Elżbiecie Ryl – Górskiej tytuł Honorowego Artysty Teatru Muzycznego w Lublinie i wręczymy statuetkę.

Czas trwania spektaklu: 1 godziny 15 minut
 

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej