W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Spotkanie z panią Anią Chwałek

Data rozpoczęcia 2017-03-23
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Dom Słów, Królewska 17 (wejście od podwórka)
Organizator Dom Słów i Ośrodek „Brama Grodzka – Teatr NN”
Udział Bezpłatny
Kategoria Spotkanie

Spotkanie z Panią Anią Chwałek, współzałożycielką Stowarzyszenia Pomocy Młodzieży i Dzieciom Autystycznym oraz Młodzieży i Dzieciom o pokrewnych zaburzeniach WSPÓLNY ŚWIAT, prężnie działającego od 10 lat w Białej Podlaskiej. Dyrektor Przedszkola, Szkoły Podstawowej oraz Gimnazjum dla Dzieci z Autyzmem. 

Pani Ania jest wykładowcą akademickim na Akademii Wychowania Fizycznego oraz Państwowej Szkole Wyższej w Białej Podlaskiej ( wykłady z zakresu pracy z osobami niepełnosprawnymi). Współpracuje w charakterze osoby prowadzącej szkolenia z Ośrodkami Doskonalenia Nauczycieli (Biała Podlaska, Siedlce, Ełk). Aktywnie działa w federacji Porozumienie AUTYZM-POLSKA i jest członkiem Rady Porozumienia, które zrzesza blisko 60 organizacji pozarządowych z całej Polski, działających w obszarze pomocy osobom z autyzmem. Od 6 lat Przewodnicząca Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych w Białej Podlaskiej. 

Najważniejsze wydarzenia cykliczne