W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Studio Teatralne BLUM "Książeczka bajeczka"

Studio Teatralne BLUM "Książeczka bajeczka"
Data rozpoczęcia 2013-05-12
Godzina rozpoczęcia 16:00
Kategoria Spektakl

Przedstawienie dla dzieci w wieku od 1 do 5 lat.

Cena: 30 PLN (bilety sprzedawane są dla dzieci – opieka bezpłatna. Uwaga! razem z dzieckiem na scenie, gdzie odbywają się przedstawienia może przebywać tylko jeden opiekun, drugi opiekun chcący uczestniczyć w przedstawieniu zajmuje miejsce na widowni). Bilety na spektakl można kupić tylko w kasie teatru.

Zaprzyjaźnione z najmłodszą widownią Teatr Starego Studio Teatralne BLUM wraca do Lublina ze spektaklem "Książeczka bajeczka". „Co to jest bajka? Gdzie jest ukryta? Jak ona wygląda? Przedmiot jakim jest książka wydaje się być znakomitym miejscem do twórczych poszukiwań i niezwykłych odkryć. Tu zawsze zdarzyć może się coś zakakującego kolorem, kształtem, dźwiękiem. Dajcie ponieść się wyobraźni i wyruszcie wraz ze Studiem Teatralnym Blum w tę teatralną podróż.”