W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Stworki-potworki | warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 3–6 lat | PL + UA

Stworki-potworki | warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 3–6 lat | PL + UA
Data rozpoczęcia 2023-01-07
Godzina rozpoczęcia 13:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału 10 zł
Kategoria Warsztaty

Wyobraźcie sobie, że otwieracie czekoladowe jajko niespodziankę. W środku znajdujecie figurkę. To stworek-potworek. Możecie nadać mu imię. Jak go nazwiecie? Możecie wybrać mu supermoc. Jaka ona będzie? Inspirując się aktualną wystawą, wykonacie swojego wymarzonego stworka-potworka.


Dostępność: Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty. Warsztaty będą tłumaczone na język ukraiński.

Bilet: 10 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne.
Zapisy na warsztaty do środy (4.01) lub wyczerpania miejsc. Zapisy są prowadzone online – link do formularza zgłoszeniowego na stronie https://labirynt.com.

Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.
Warsztaty trwają ok. 60 minut.

Prowadzenie: Michał Rachwalski, edukator Galerii Labirynt.
Tłumaczenie: Oleksandra Orkusza.