W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Sylwester w Teatrze Starym. Singin' Birds

Sylwester w Teatrze Starym. Singin' Birds
Data rozpoczęcia 2013-12-31
Godzina rozpoczęcia 19:00
Kategoria Koncert

Podobnie jak rok temu Teatr Stary zaprasza do wspólnego świętowania ostatniej nocy w roku. Proponujemy rozpocząć ten wyjątkowy wieczór przy standardach amerykańskiej i polskiej muzyki z lat 50-tych i 60-tych w wykonaniu SINGIN' BIRDS – trzech pięknych dziewczyn, które wyglądem i stylem śpiewania nawiązują do tradycji złotej ery rock’n’rolla i swingu. Dobry nastrój na resztę nocy gwarantowany!

Singin' Birds to zespół, który przenosi słuchaczy w czasy złotej ery swingu, odwołując się do najlepszych, amerykańskich tradycji. Innym razem nawiązuje do lat 50, gdy na parkietach królował rock-and-roll.

5-ego listopada ukaże się debiutancka płyta Singin' Birds pt. "Niech tak zostanie" wydana nakładem Parlophone Music Poland. Nie zabraknie na niej m.in. piosenki "Sing-Sing", którą zespół wykonał w Opolu podczas koncertu "Superdebiuty z Marylą", grając z big-bandem Tomka Szymusia. Do jednej z piosenek tekst napisał słynny dziennikarz muzyczny i autor tekstów piosenek Marek Gaszyński.
Już wkrótce zespół zaprezentuje singiel promujący płytę oraz towarzyszący mu teledysk.
Zespół wystąpił w tym roku także w półfinale programu Must Be The Music.

Zespół wystąpi w składzie:
Joanna Czarkowska - sopran
Dominika Kasprzycka-Gałczyńska - II sopran
Dominika Dulny - alt
Marcin Piękos - fortepian
Jacek Kaliszewski - kontrabas
Marcel Piszczorowicz - perkusja

Bilety: VIP - 100 zł, I - 75 zł, II - 50 zł, III - 30 zł

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej