W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Sylwia Solecka - kobiecy vanlife. Moja historia podróży kamperowych solo

Sylwia Solecka - kobiecy vanlife. Moja historia podróży kamperowych solo
Data rozpoczęcia 2023-11-22
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Centrum Spotkania Kultur, plac Teatralny 1
Udział Bezpłatny
Kategoria Spotkanie

 

Jestem Sylwia i od ponad 5 lat mieszkam w swoim domu na kółkach - kamperze. Przez kilka lat podróżowałam po Europie, a od niemal trzech moim domem jest słoneczna Portugalia. To właśnie tutaj zatrzymałam się na dłużej i znalazłam swoje Vanowe miejsce na ziemi. Na co dzień organizuję kobiece van wyprawy dla dziewczyn, które podobnie jak ja marzą o wolności i czerpaniu radości z podróżowania w ten właśnie sposób. Z pasją dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem i z pozytywnym skutkiem zarażam Vanlifem kolejne odważne kobiety. Spędzamy czas odkrywając uroki surfingu czy też szkoląc swoje umiejętności na deskorolkach typu surfskate. Kamperowy styl życia umożliwił mi mieszkanie nad Oceanem i odkrywanie nowych pasji każdego dnia.

Pasja podróżowania tkwi prawie w każdym z nas jako gen istniejący od zarania dziejów. Ale dlaczego podróżujemy? W jakim celu opuszczamy strefę komfortu? Dlaczego tak intrygujące jest to co nieznane? Co pociąga nas w zgiełku obcych, wielkich miast? A co w  bezgranicznym pustkowiu gdzie króluje tylko przyroda? Poznawanie nowych ludzi, obcych kultur, tradycji, symboli – co jest w tym tak ekscytującego? I czy współczesny obieżyświat wkracza na obcą ziemię z pewnością, uzbrojony w wiedzę przeszłych pokoleń czy jednak za każdym razem czuje się jak odkrywca nowego świata? Na te i inne pytania postarają się odpowiedzieć podróżnicy, których zapraszać będziemy w ramach cyklu spotkań, pn.:  Gdzie cię znowu niesie?           

Bezpłatne wejściówki na spotkanie do odebrania w Kasie CSK