W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Sztuka makaronowa | warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 3-4 lat | PL + UA

Sztuka makaronowa | warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 3-4 lat | PL + UA
Data rozpoczęcia 2023-05-13
Godzina rozpoczęcia 13:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału 10 zł/dziecko
Kategoria Warsztaty

Makaron jest produktem, który na co dzień wykorzystujemy w kuchni. Służy głównie do jedzenia. Tym razem, będzie najważniejszym składnikiem naszych prac plastycznych. Inspirując się twórczością amerykańskiej artystki, Lindy Miller Nicholson, i korzystając z naszej nieograniczonej fantazji, stworzymy makaronowe dzieła sztuki.

Dostępność: Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty. Warsztaty będą tłumaczone na język ukraiński.
Bilet: 10 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne.
Zapisy na warsztaty do środy (10.05) lub wyczerpania miejsc. Zapisy są prowadzone online – formularz zgłoszeniowy.

Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.
Warsztaty trwają ok. 60 minut.

Prowadzenie: Michał Rachwalski, edukator Galerii Labirynt.
Tłumaczenie: Yuliia Shevchuk.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej