W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Sztuka (nie)użytkowa | oprowadzanie on-line po wystawie edu

Sztuka (nie)użytkowa | oprowadzanie on-line po wystawie edu
Data rozpoczęcia 2020-03-27
Godzina rozpoczęcia 12:00
Miejsce online
Organizator Galeria Labirynt
Udział Bezpłatny
Kategoria Wystawa

Czy wystawę da się pokazać przez Internet? Wydaje nam się, że tak! Dzięki temu można zauważyć więcej szczegółów, uruchomić wyobraźnię i poznać ciekawe wiadomości o artystkach i artystach; a to wszystko bez wychodzenia z domu!

Galeria Labirynt zaprasza wszystkich, tych małych i tych dużych, na pierwsze oprowadzanie po wystawie Sztuka (nie)użytkowa online! Podczas zwiedzania będzie można dowiedzieć się dlaczego częścią wystawy jest kaloryfer, w jaki sposób artyści igrają ze wzrokiem widza oraz czy sztuka może być zrobiona tak, że trzeba ją podglądać. Oprowadzanie będzie prowadzone w języku polskim w formie streamingu na facebookowym profilu Galerii Labirynt.

Prowadzenie: Krystian Kamiński, edukator Galerii Labirynt.
Realizacja: Karol Jakóbczyk.


W wystawie udział biorą: Mariusz Drzewiński, Barbara Gryka, Piotr Korol, Tomasz Malec, Tomasz Matuszak, Sławomir Toman, Jan Ziemski. Prace ze zbiorów Galerii Labirynt i Lubelskiego Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych

Więcej o wystawie >>>

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej