W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Sztuka site specific – warsztaty 11 + dla młodzieży z tworzenia instalacji multimedialnych

Sztuka site specific – warsztaty 11 + dla młodzieży z tworzenia instalacji multimedialnych
Data rozpoczęcia 2023-09-30
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Centrum Spotkania Kultur, plac Teatralny 1 | Małe CSK poziom 0
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Warsztaty adresowane będą do młodych odbiorców – młodzieży 11 – 15 lat i dotyczyć będą sztuki instalacji w kontekście możliwości, jakie dają nowe technologie. Młodzież przekona się, czym jest sztuka interaktywna oraz dowie się czym charakteryzuje się sztuka site specific, pozna nowe nurty w działaniach artystycznych oraz stworzy własną przestrzenną instalację artystyczną.

Warsztaty odnosić się będą do twórczości Janusza Stannego i Polskiej Szkoły Ilustracji, a także stanowić będą ciekawe wydarzenie artystyczne z obszaru od sztuki do nowych mediów.
Obowiązują zapisy przez link na stronie festiwalowej www.festiwalliteraturydzieciecej.pl

Wydarzenie odbędzie się w ramach projektu „Dziecko w oczach Janusza Stannego” finansowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Sztuki wizualne 2023 r.

 

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej