W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Tańczmy w kontakcie| warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 3-6 lat

Tańczmy w kontakcie| warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 3-6 lat
Data rozpoczęcia 2021-08-14
Godzina rozpoczęcia 13:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. Ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału 4 zł
Kategoria Warsztaty

Galeria Labirynt zaprasza dzieci w wieku 3-6 lat z opiekunami do udziału w nowym cyklu warsztatów “Tańczmy w kontakcie”, które będą oparte na działaniach ruchowych i tańcu! Zajęcia są skierowane do wszystkich rodzin lubiących zabawę, taniec, przyrodę i śmiech. 

Podczas każdego ze spotkań można spodziewać się wielu ruchowych zabaw oraz kreatywnych ćwiczeń. Warsztaty będą inspirowane elementami improwizacji kontaktowej. Dzieciaki i opiekunowie będą działać wspólnie tańcząc, improwizując i tworząc dźwięki. Poszukają sposobów w jakich mogą razem tańczyć, używając do tego dotyku i ciężaru swoich ciał.

Organizatorzy proszą zarówno dzieci, jak i opiekunów, o ubranie się na warsztaty w wygodne, nie krępujące ruchów ubrania oraz własny koc. Warsztaty odbywają się w ramach akcji Lato w Mieście 2021.

Dostępność: Warsztaty odbywają się na zielonym placu przed Galerią. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające.
Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty.

Zapisy na warsztaty przyjmowane są do środy (11.08) lub wyczerpania liczby miejsc. Zapisy są prowadzone przez formularz zgłoszeniowy.

W przypadku złej pogody warsztaty zostaną odwołane. Dbając o bezpieczeństwo uczestników warsztatów ograniczyliśmy liczbę osób biorących udział w zajęciach. Regularnie dezynfekowane są powierzchnie w galerii, udostępniamy płyn do dezynfekcji rąk.

Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.
Warsztaty trwają ok. 60 minut.

Udział jest odpłatny, cena biletu: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach oraz osobom z niepełnosprawnościami przysługują bilety bezpłatne.

Prowadzenie: Filip Kijowski, rezydent Galerii Labirynt