W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
TEAM meeting
Data rozpoczęcia 2021-04-28
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Facebook Fundacji Teatrikon
Organizator Fundacja Teatrikon
Udział Bezpłatny
Kategoria Spotkanie

CZYM JEST TEAM MEETING?
To comiesięczne spotkania, na które zapraszamy wszystkie osoby, które chcą rozwijać swoją wiedzę i umiejętności w dziedzinach takich jak twórczość, edukacja czy animacja. Każdego 28 dnia miesiąca Fundacja Teatrikon przygotowuje dla Was ciekawą prelekcję lub dyskusję z zaproszonymi gośćmi.
TEAM meeting jest także okazją do spotkań Zespołu i sympatyków Fundacji Twórczości, Edukacji i Animacji Młodzieży - "Teatrikon" - po prelekcji dowiecie się, jakie plany mają na najbliższy czas i w jakie działania można się włączyć, a osoby zainteresowane będą mogły poznać szczegóły w ramach rozmów kuluarowych z koordynatorami poszczególnych projektów.
TEAM meeting to przestrzeń wymiany wiedzy i doświadczeń, prowokująca do rozwoju swoich pasji i zainteresowań, a każde spotkanie daje szanse na nawiązanie nowych znajomości i poszerzenie kontaktów.

Gościem najbliższego TEAM meetingu będzie Piotr Wojciechowski, założyciel Fuzers, jednej z pierwszych agencji projektowania usług i doświadczeń w Polsce.
Pracował m.in z Klientami takimi jak IKEA, mBank, PKO BP, ING, Grupa Pracuj, Rossmann. Jest też współzałożycielem polskiego oddziału Service Design Network- międzynarodowej sieci, która wspiera edukację oraz integrację środowiska projektantów usług w Polsce, akredytowanym trenerem Service Design na najwyższym poziomie Master oraz inicjatorem (2013) jednej z największych konferencji TEDx w Polsce – TEDxLublin. Absolwent Psychologii w Zarządzaniu Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, Szkoły Trenerów Biznesu Grupy SET oraz słuchacz Szkoły Facylitatorów Wszechnicy UJ.
 

Powiązane:

Fundacja Teatrikon