W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Teatr Bagatela "My w finale 2014"

Teatr Bagatela "My w finale 2014"
Data rozpoczęcia 2013-06-22
Godzina rozpoczęcia 20:00
Kategoria Spektakl

Bilety: I -40 zł, II - 30 zł, III - 20 zł

„My w finale” to zabawna i inteligentna metafora kraju i społeczeństwa, które niejedno ma oblicze. Dlaczego Trener jest z Wiolonczelą? Czemu pewna Kobieta ma Kulę u Nogi, a inne, - Filozoficzne, Pielęgnują Małą Murawę? Na czym polega Moment Intymny Polityka?

Przedstawienie, w którym wreszcie Suflerka jest Nieukrywana! Dwa Chóry, Harcerz, Ksiądz, Amant, Kobieta Wiedząca Więcej – to MY. Grupowe MY, które w spektaklu Beckera, Olszewskiego i Jery, tworzą głosy ze stadionów, barów, mieszkań i telewizorów, to wielka pieśń o nastrojach narodu. Nie może was ominąć romans ze spalonym w tle! Nie możecie przegapić karnego strzelanego kierpcem! Zwłaszcza że Łukasz Drewniak w dorocznym podsumowaniu sezonu „Najlepszy, najlepsza, najlepsi", publikowanym przez miesięcznik „Teatr", uznał występ Patryka Kośnickiego w roli „polskiego napastnika wykonującego rzut karny przez dziesięć minut w spektaklu My w finale Marca Beckera w reż. Iwony Jery w Teatrze Bagatela w Krakowie" debiutem sezonu!

W spektaklu występują „Osoby wymyślone albo prawdziwe", tworzące dwa chóry: Stadionowy i Elegijny MY. Spoza zespołu aktorskiego dokooptowano Monikę Handzlik jako Nieukrywaną Suflerkę i Janusza Butryma w roli Rezerwowego Muzyka Darka.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej