W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Teatr Małego Widza „Rozplatanie tęczy”

Teatr Małego Widza „Rozplatanie tęczy”
Data rozpoczęcia 2013-03-24
Godzina rozpoczęcia 16:00
Kategoria Warsztaty

Teatr Małego Widza zaprasza do wspólnej zabawy wodą i kolorami. „Rozplatanie tęczy” to interaktywny, mądry i nowoczesny projekt łączący spektakl teatralny z możliwością aktywnego uczestnictwa w wydarzeniu. Tutaj dzieci stają się równorzędnymi współtwórcami przedstawienia, a granica między sceną a widownią całkowicie się zaciera. Za koncepcję, reżyserię i wykonanie odpowiada Agnieszka Czekierda, założycielka Teatru.

Cena: 30 PLN(bilety sprzedawane są dla dzieci – opieka bezpłatna. Uwaga! razem z dzieckiem na scenie, gdzie odbywają się przedstawienia może przebywać tylko jeden opiekun, drugi opiekun chcący uczestniczyć w przedstawieniu zajmuje miejsce na widowni). Bilety na spektakl „Rozplatanie tęczy” można kupić tylko w kasie teatru.