W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Teatr Muzyczny – WinyLOVE Story

Teatr Muzyczny – WinyLOVE Story
Data rozpoczęcia 2021-06-18
Godzina rozpoczęcia 20:00
Miejsce Muszla Koncertowa w Ogrodzie Saskim
Organizator Centrum Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Spektakl

„WinyLOVE Story (Muzyczne hity z czasów wielkiej płyty)” to widowisko muzyczne osadzone w czasach big-beatu, potańcówek i miłości do muzyki. To podróż w czasie do okresu Wielkiej Płyty – nie tylko tej konstrukcyjnej, ale przede wszystkim winylowej – będącej materialnym symbolem pięknego okresu w rozwoju polskiej muzyki rozrywkowej. Trzon muzyczny tworzą znane polskie przeboje z końca lat 60. ubiegłego stulecia, które wykonywali znani i do dziś uwielbiani artyści, m.in. Kasia Sobczyk, Karin Stanek, Maria Koterbska, Krzysztof Klenczon, Seweryn Krajewski, Jerzy Połomski czy Piotr Szczepanik.

Scenariusz i reżyseria: Urszula Lewartowicz; dyrygent:: Łukasz Sidoruk; choreografia: Piotr Mochol; scenografia i kostiumy: Dariusz Manel; występują: soliści, artyści chóru, tancerze i orkiestra Teatru Muzycznego w Lublinie

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej