W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Teatr Realium "Komedie Świąteczne"

Teatr Realium "Komedie Świąteczne"
Data rozpoczęcia 2014-12-10
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Dom Kultury LSM, K. Wallenroda 4a
Kategoria Spektakl

"Teatr Realium przedstawia Wam przezabawny wieczór świątecznych komedii. Wspaniała alternatywa dla osób znudzonych tradycyjnymi przedstawieniami o charakterze świątecznym. Komedie świąteczne to zbiór czterech krótkich spektakli sprowadzonych przez nas prosto z Nowego Yorku, przeplatanych komediowymi monologami i muzyką na żywo. Spektakle w zabawny sposób komentują takie tematy jak: świąteczne przygotowania, szopka, kartki bożonarodzeniowe, rodzina. Prawie 100 minut najlepszej świątecznej rozrywki dla widzów w każdym wieku."

Spektakle:

Kartki Świąteczne
Każdego roku dobrze sytuowana para: Ned i Nelly wypisują razem świąteczne kartki. Albo raczej Ned stara się je wypisać, a Nelly powoli doprowadza go do szału. Dlaczego w tym roku miałoby być inaczej?
Świąteczna Wiedźma
Nierozerwalna przyjaźń dwóch kumpli zostaje wystawiona na próbę, kiedy pojawia się był dziewczyna jednego z nich. Kobieta ma zwyczaj łamania męskich serc i pastwienia się nad resztkami zdruzgotanych facetów. Czy ich przyjaźń będzie w stanie wytrzymać wizytę świątecznej wiedźmy?
Szopka
Dwójka nieznajomych (jedno przebrane za Marię, drugie za Józefa na zbliżający się konkurs świąteczny) spotyka się pewnego świątecznego poranka w poczekalni przy oddziale porodowym szpitala położniczego w Betlehem w Pensylwanii.
Do Domu
Para nowożeńców Greg i Sheryl doszła do wniosku, że pierwsze Święta spędzą razem w swoim małym mieszkanku. Ale gdy tylko podjęli decyzję, Sheryl kontaktuje się ze swoją porąbaną rodziną. Zadaniem Grega jest powstrzymanie Sheryl przed ucieczką Do Domu.

Bilety: 25zł
Rezerwacje i sprzedaż: Daniel 724 554 353, Jakub 508 992 579

Powiązane:

Dom Kultury LSM