W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Teatralna akcja w szkole
Data rozpoczęcia 2016-11-19
Godzina rozpoczęcia 09:00
Miejsce Centrum Spotkania Kultur, Plac Teatralny 1
Organizator Teatr im. H. Ch. Andersena
Kontakt ZAPISY – edukacja@teatrandersena.pl
Udział Płatny
Koszt udziału 30 zł
Kategoria Warsztaty

Podczas spotkania wskażemy propozycje ćwiczeń, zabaw teatralnych czy akcji do zorganizowania w szkole, które pozwolą odkryć młodemu widzowi świat teatru na nowo. Podczas spotkania zaprezentujemy możliwości współpracy z „Andersenem” w ramach działań teatralnych w szkole.

 

Na warsztat zapraszamy nauczycieli, pracujących
w szkołach podstawowych, gimnazjach i szkołach ponadgimnazjalnych.

ZAPISY –
Uwaga! Liczba miejsc ograniczona!

Warsztaty poprowadzi Małgorzata Adamczyk, specjalista ds. edukacji teatralnej w Teatrze im. H. Ch. Andersena w Lublinie

absolwentka kierunków: filologia polska, wiedza o teatrze oraz Dramy I st. w Szkole Jana i Haliny Machulskich, specjalista ds. edukacji filmowej w Multikino Polska S.A., instruktor teatralny w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury w Lubartowie, nauczyciel zajęć teatralnych w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Z. Nałkowskiej w Lublinie, członkini Fundacji TEAM Teatrikon – koordynator projektów: Stacje Kultury, Lokomotywy, I LUB YOU, wychowawca kolonijny – Firma BTA Kompas. Współpracuje z wieloma placówkami kulturalno-edukacyjnymi, tworząc warsztaty rodzinne, dla dzieci i młodzieży – Dom Kultury Narnia, Centrum Kultury i Promocji Gminy Głusk, Teatr Stary w Lublinie, Miejska Biblioteka Publiczna, Gminne Centrum Kultury w Jabłonnie z/s w Piotrkowie.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej