W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Teatralne podróżne - Wyspa baśni, których nikt jeszcze nie wymyślił

Teatralne podróżne - Wyspa baśni, których nikt jeszcze nie wymyślił
Data rozpoczęcia 2020-06-20
Godzina rozpoczęcia 12:00
Organizator Teatr im. H. Ch. Andersena w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Program edukacyjny

Bartosz Siwek / emisja na żywo: sobota, 20 czerwca, godz. 12:00, na stronie Teatru na Facebooku

W Dzień Dziecka teatr Andersena zaproponował widzom zabawę dotyczącą wyboru miejsca, postaci i przedmiotu, które zdaniem naszych widzów, powinny pojawić się w baśni, której nikt jeszcze nie wymyślił. Bartosz Siwek zbiera te propozycje i stworzy nową baśń, która zostanie zaprezentowana 20 czerwca w niezwykły sposób i jedyny w swoim rodzaju.

Przypominamy, że nadal można głosować na plansze z kategorii postaci, przedmioty i miejsca baśni. Stwórz z nami baśń, której nikt jeszcze nie wymyślił - zabawa w ramach cyklu Teatralne podróże LIVE!

Nadal można wziąć udział w zabawie, polegającej na wspólnym stworzeniu baśni, której nikt jeszcze nie wymyślił. Na stronie Teatru oraz na profilu Facebook opublikowane zostały ilustracje autorstwa Katarzyny Siwek, prezentujące trzy kategorie niezbędne do stworzenia nowej baśni: postaci (królewna, wędrowiec, stwór, wąż), miejsca (wyspa, zamek, wieża, bitwa) i przedmioty (skarb i kwiat). Zadaniem widzów jest wybranie co najmniej dwóch postaci, dwóch miejsc i jedno przedmiotu. Wybrane propozycje zostaną uwzględnione w stworzeniu zupełnie nowej baśni, której nikt jeszcze nie wymyślił. 

Post na stronie Teatru na Facebooku. Prezentacja będzie też dostępna bez ograniczeń na stronie Teatru Andersena.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej