W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

TechKlub Lublin #1 - spotkanie o wykorzystaniu nowych technologii

TechKlub Lublin #1 - spotkanie o wykorzystaniu nowych technologii
Data rozpoczęcia 2014-05-14
Godzina rozpoczęcia 17:00
Kategoria Spotkanie

Pierwsze spotkanie w ramach TechKlub Lublin!

O TechKlubach

Sieć TechKlubów to nowa inicjatywa programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności pn. "Nowe Technologie Lokalnie" realizowanego przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Wrocław, Kraków, Gdynia, Poznań, Toruń, Olsztyn, Rzeszów, Biała Podlaska - to miasta, w których od lutego co miesiąc odbywają się spotkania przedstawicieli organizacji pozarządowych, lokalnego biznesu, instytucji kultury, samorządu czy świata nauki.

Od maja dołączają kolejne lokalizacje na mapie Polski, a wśród nich: Białystok, Lublin, Łódź, Suwałki i Szczecin. Pod okiem Lidera TechKlubu z zaproszonymi gośćmi specjalnymi rozmawiamy na temat technologii i tego jak można je wykorzystywać, aby nasze działania stawały się skuteczniejsze i lepiej widoczne. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych! Dołączajcie!

Program 1. spotkania TechKlub Lublin

1. Nowa nauka sieci. Wizualizacja w badaniu współczesnej kultury / Radosław Bomba, UMCS (prelekcja + sesja pytań i odpowiedzi)
2. Edukacja medialna, ale jaka? / Monika Czapka, Fundacja "5Medium" (prelekcja + sesja pytań i odpowiedzi)
3. Jak zrobić grę komputerową w Lublinie? Lubelska społeczność twórców gier / Patryk Gałach, Łukasz Wójcik, Lublin GameDev (prelekcja + sesja pytań i odpowiedzi)
4. Tematy kolejnych spotkań TechKlubu / Joanna Zętar, Łukasz Kowalski, Ośrodek "Brama Grodzka - Teatr NN" (ankieta + dyskusja)
5. Networking! Rozmawiamy! Wymiana wizytówek!

Bezpłatny bilet wstępu można pobrać na stronie: techklublublin1.evenea.pl