W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

To jest gość! - spotkanie z Krystyną Szydłowską

To jest gość! - spotkanie z Krystyną Szydłowską
Data rozpoczęcia 2019-03-13
Godzina rozpoczęcia 19:30
Miejsce ACK UMCS „Chatka Żaka”, I. Radziszewskiego 16
Organizator Teatr Improwizacyj „Improwertycy” oraz Fundacja „Przecinek”
Udział Płatny
Koszt udziału 10/15 zł
Kategoria Spotkanie

Teatr Improwizacyj „Improwertycy” oraz Fundacja „Przecinek” zapraszają na trzecie wydarzenie z cyklu "To jest gość!", czyli comiesięczne spotkania Lublinian: improwizatorów komediowych oraz działaczy kultury. Zaproszeni artyści podzielą się z publicznością opowieściami o sobie bądź swojej pracy, a lubelscy komicy zaprezentują wyjątkowy program przygotowany na ten jeden wieczór inspirowany osobą gościa.

Program obejmuje 6 spotkań w ACK Chatka Żaka, a zaproszeni goście będą osobami m.in. tworzącymi w dziedzinach literatury, teatru, muzyki, filmu. Projekt jest tworzony przy współpracy Teatru Improwizacyjnego „Improwertycy”, Fundacji „Przecinek” i ACK Chatki Żaka.

Trzecim gościem będzie Krystyna Szydłowska – artystka Teatru Muzycznego w Lublinie, na stronie którego możemy przeczytać: „Jest łodzianką i tam studiowała na wydziale Wokalno-Aktorskim PWSM. Pierwszym etapem jej artystycznej kariery była Operetka Warszawska, (…) do Teatru Muzycznego trafiła w 1980 roku. (…) Krystyna Szydłowska jest uwielbiana przez lubelską publiczność i ceniona przez krytykę w szczególności za znakomite aktorstwo oraz ogromny temperament sceniczny i autentyczną vis comica. 27 października 2007 roku uhonorowana została medalem Gloria Artis przyznanym przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.” (źródło: http://teatrmuzyczny.eu/o-teatrze/artysci/krystyna-szydlowska )

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej