W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF TworzyMY mandale

Data rozpoczęcia 2019-06-13
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce SKENDE Shopping
Organizator SKENDE Shopping
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

SKENDE Shopping zaprasza na bezpłatne kreatywne warsztaty. Spotkania odbędą się w Strefie Męskiej w centrum handlowym. Na warsztaty nie trzeba się wcześniej zapisywać, można dołączyć w każdej chwili, w czasie trwania spotkania (od godz. 17:00 do godz. 20:00). Wystarczy przyjść i zająć wolne miejsce.

Mandala jest symbolem w złożonym o wzorze geometrycznym, który jest interpretowany jako model wszechświata, "mapa kosmosu". Z sanskrytu słowo "mandala" jest tłumaczone jako "koło". Tworzenie mandali pomaga lepiej zrozumieć siebie, zrelaksować się i poczuć przepływ energii. Mandale mogą być bardzo rozmaite. Można je wyszywać na tkaninie, rysować na piasku, komponować z kolorowych proszków. Tworzone są z metalu, kamienia, czy drewna. My będziemy pleść mandale z nici na drewnianych pałeczkach. Warsztaty poprowadzi lubelska artystka Alina Gumieniak.

Najważniejsze wydarzenia cykliczne