W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
VII Fiesta Orientalna
Data rozpoczęcia 2014-11-22
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Dom Kultury LSM, K. Wallenroda 4a
Kategoria Spotkanie

Iwona Torbicka, właścicielka Fitness Klubu AktivGen w Lublinie, nauczyciel tańca orientalnego, aqua fitnessu i fitnessu. Jej cel to pomagać kobietom stawać się jeszcze piękniejszymi.
Prowadzi szkolę tańca orientalnego i fitnessu „AktivGen” oraz zespół tańca DENIZ w Lublinie. Wcześniej prowadziła akrobatykę dla znanego zespołu tańca nowoczesnego „Etezja”. Była trenerem, choreografem i dyrektorem artystycznym dziecięcego zespołu tańca „Czadowe Dzieciaki”. Jest sędzią wielu konkursów międzynarodowych w tańcu orientalnym.
Przygotowuje swoje uczennice do występów na scenie, jak i do startu w konkursach. Jej uczniowie zdobywają wysokie noty w kraju i za granicą.
Od kilku lat Iwona Torbicka organizuje obozy szkoleniowe połączone z wypoczynkiem dla pań w każdym wieku. Jest organizatorem Eastern European Orientalchampionship, których patronem i współorganizatorem jest Liga Profesjonalnego Tańca z jej prezesem Eleną Ramazanową. Kolejne Mistrzostwa odbędą się 10 lipca 2015 r. w Lublinie.

Głównym organizatorem wydarzenia jest szkoła tańca „AktivGen”.

Będziemy podziwiać jej zdolne uczennice, które są cenionymi tancerkami w Europie. Wystąpią zespoły DENIZ i Lucabra, zobaczymy duety i występy solowe, także klasykę tańca orientalnego jak i wiele różnorodnych tańców folklorystycznych, a także niezwykle barwne występy show.


Bilety w cenie 10 zł do nabycia w sekretariacie Domu Kultury LSM

Powiązane:

Dom Kultury LSM