W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

W maju dzieci śpiewają! | Rodzinne Poranki Muzyczne

W maju dzieci śpiewają! | Rodzinne Poranki Muzyczne
Data rozpoczęcia 2018-05-19
Godzina rozpoczęcia 10:30
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin", ul. Judyma 2a
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin"
Udział Płatny
Koszt udziału 10 zł od Dziecka. Rodzic – wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona
Kategoria Warsztaty

Muzyczna majówka dla najmłodszych. Maj to najbardziej rozśpiewany miesiąc. Zabawmy się w majowy piknik z bębnami, ukulele i przeszkadzajkami. Dajmy się ponieść wiośnie! Przynieście ulubione instrumenty i pomysły na piosenki. Improwizacja to jest to!

Zapisy: 
Prowadzenie: Sylwia Wójcik
Koordynacja: Monika Kalinowska
Czas trwania: 1,5 godz.

Rodzinne Poranki Muzyczne to cykliczne zajęcia muzyczne dla Dzieci w wieku 3-5 lat i Rodziców. Co miesiąc będziemy bawić się w poranne muzykowanie, które każdego nastroi pozytywnie na cały dzień. Zajmiemy się rytmem i melodią. Oddamy się twórczym eksperymentom muzycznym i nie zawahamy się stworzyć autorskich piosenek.  Podczas każdego ze spotkań dzieci będą poznawać nowy instrument muzyczny, od perkusji, przez gitarę po harfę. Rodzice wezmą czynny udział w zajęciach. Warsztaty prowadzi Sylwia Wójcik.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej