W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Waglewski / Fisz / Emade „Duchy ludzi i zwierząt”

Waglewski / Fisz / Emade „Duchy ludzi i zwierząt”
Data rozpoczęcia 2021-06-17
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Teatr Stary w Lublinie, ul. Jezuicka 18
Organizator Teatr Stary w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału I - 100 zł, II - 85 zł, III – 50 zł, stojące - 20 zł
Kategoria Koncert

Zespół słynnego ojca i jego dwóch słynnych synów to osobne zjawisko polskiej sceny muzycznej. Artystyczne drogi przedstawicieli dwóch pokoleń Waglewskich splatają się po raz trzeci, a od nagrania ich poprzedniego albumu upłynęło już siedem lat. Senior Waglewski mówi przekornie, że „nowe piosenki są ładniejsze od starych”, ale fani tej formacji w jej muzyce cenią przede wszystkim to, że wymyka się kategoryzacji. Jest oczywiście mistrzowska gitara ojca, są elementy hip-hopu i bardzo męskie teksty.
Daniel Wyszogrodzki, kurator programu muzycznego w Teatrze Starym
 

 

Na swojej trzeciej płycie, muzycy poruszają się pomiędzy utworami spokojnymi i refleksyjnymi, aż do dynamicznych, wręcz radosnych brzmień, i jak na Waglewskich przystało - zręcznie przy tym wymykając się gatunkom muzycznym.
Szerokie spojrzenie na muzykę, jakie prezentują Wojciech, Bartosz Fisz i Piotr Emade Waglewscy, po raz kolejny zaowocowało mocnym albumem, o silnym artystycznym wyrazie.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej