W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wakacyjne zwiedzanie Teatru Starego

Wakacyjne zwiedzanie Teatru Starego
Data rozpoczęcia 2015-07-18
Data zakończenia 2015-08-16
Miejsce Teatr Stary, Jezuicka 18
Kategoria Wystawa

W dniach od 18 lipca do 16 sierpnia możliwe będzie indywidualne zwiedzanie sali widowiskowej oraz wystawy archeologicznej eksponowanej we foyer Teatru Starego. Ekspozycja znajduje się na 4 poziomach Teatru. Wystawie towarzyszy projekcja filmu „Teatr Stary. Nieznana historia” oraz nagrania audio z informacją o prezentowanych obiektach (dostępne w 5 językach oraz w wersji dla niesłyszących z transkrypcją na język migowy).

Teatr Stary dostępny będzie dla zwiedzających od 18 lipca do 16 sierpnia (z wyłączeniem wtorków oraz dni między 24 - 26.07) w godzinach 10:00 – 16:00.

Zwiedzanie całego teatru z przewodnikiem w zorganizowanych grupach od 5 do 15 osób (większe grupy będą dzielone) możliwe będzie od pon. do pt. po uprzedniej telefonicznej rezerwacji terminu pod numerem 81 466 59 25 bądź pod adresem: zwiedzanie@teatrstary.eu.

Ceny biletów:
Normalny: 8 PLN
Ulgowy (uczniowie, studenci, em eryci i renciści): 6 PLN
Dzieci do lat 6: wstęp bezpłatny

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej