W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Warsztat: Jak zrobić podcast?

Warsztat: Jak zrobić podcast?
Data rozpoczęcia 2020-12-11
Godzina rozpoczęcia 11:00
Miejsce online
Organizator Warsztaty Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Warsztaty Kultury w Lublinie zapraszają do udziału w warsztatach "Jak zrobić podcast?" w ramach Inkubatora Kultury.

Podczas kolejnego spotkania w ramach pandemicznej wersji Inkubatora Kultury zastanowimy się nad tym, jak tworzyć ciekawe podcasty i na czym polega specyfika tego rosnącego w siłę zjawiska.  Można będzie się dowiedzieć jak od A do Z przygotować podcast, czyli na czym go nagrać, gdzie go umieścić w sieci, jak go dystrybuować wśród słuchaczy oraz jakich błędów unikać w trakcie całego tego procesu. Nie zabraknie też czasu na pytania i wątpliwości uczestników.

Prowadzący: Maciej Okraszewski – założyciel serwisu oraz podcastu Dział Zagraniczny, dziennikarz z wieloletnim stażem, specjalizujący się w tematyce iberoamerykańskiej oraz przestępczości międzynarodowej. Publikował między innymi w „Gazecie Wyborczej” czy tygodniku „Polityka”, stały komentator w TokFM oraz TVN24. W 2017 r. nominowany do nagrody Grand Press w kategorii „Dziennikarstwo Specjalistyczne”.

Kiedy: 11 grudnia 2020, godz. 11.00–13.00
Forma: online przez platformę Zoom | bezpłatne, link zostanie wysłany do zarejestrowanych uczestników przed spotkaniem. 
Rekrutacja: ilość osób ograniczona, udział bezpłatny, zapisy za pomocą formularza rejestracyjnego