W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Warsztat: Kolory
Data rozpoczęcia 2018-03-03
Godzina rozpoczęcia 10:00
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin", ul. Judyma 2a
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin"
Udział Płatny
Koszt udziału 5 zł
Kategoria Warsztaty

Niebieski, żółty, różowy? Jaki kolor ma Mama? Kolory są wszędzie, czy przyglądaliśmy się im kiedyś wnikliwie? Czerwony, turkusowy, zielony – który lubimy, który poprawia nam nastrój i wreszcie, w którym nam do twarzy? Zapraszamy na warsztaty wiedzy na temat koloru. Dowiemy się co to jest analiza kolorystyczna w kontekście kształtowania wizerunku i dobierania koloru do typu urody. Zbliża się Dzień Kobiet, Droga Mamo podaruj sobie Kolor!

Koordynatorka: Paula Krać
Zapisy:

Magda Czaplińska – pasjonatka wizażu, kolorów, stylizacji i kreowania wizerunku. Inspiruje Ją taniec brzucha, który trenuje od kilku lat. Zajmuje się analizą kolorystyczną, dzięki której podkreśla zalety kobiecej urody za pomocą odpowiednio dobranych kolorów oraz technik makijażu. Towarzyszy kobietom w wyrażaniu ich kobiecości zgodnie z ich osobowością i wartościami. Mama Hani, tancerka, miłośniczka astronomii, rozwoju osobistego i podróży.

O Cyklu:
Czy są takie tematy, które chciałybyście zgłębić? Rzeczy, które chciałybyście własnoręcznie zrobić, ale nie macie na to czasu? Ja mam cała listę!
„My Mamy – Trzecie Oblicze” to kolejna odsłona cyklu spotkań dla Mam. Tym razem opiekę nad warsztatami powierzono mi – czyli Mamie! Traktuję to jako symboliczne zaproszenie Nas wszystkich do współtworzenia tych spotkań. Chcę, by były one odpowiedzią na Nasze potrzeby –  wyjścia z domu, spotkania z innymi Mamami, zrobienia czegoś twórczego i przede wszystkim zgłębienia wiedzy na nurtujące nas tematy. Na spotkaniach możemy zrobić wszystko to, na co w domu nie mamy czasu ani warunków. Warsztaty manualne będą przeplatać się z warsztatami wiedzy o rodzicielstwie i rozwoju osobistego. Mamo, jeśli potrzebujesz złapać oddech i zaczerpnąć inspiracji – zapraszamy!

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej