W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Warsztaty: Bez Pudła!
Data rozpoczęcia 2017-03-09
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin” , ul. Judyma 2A
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”
Udział Płatny
Koszt udziału 10 zł
Kategoria Warsztaty

Przechowywanie to prawdziwe wyzwanie dla Mam: milion zabawek, ciuchów i rzeczy dookoła. Pudła są w stanie pomieścić wiele, a piękne pudła jeszcze więcej! Trochę kreatywności zamienia pudło w domek, kuchenkę, teatrzyk. Małe pudełka mogą nauczyć dzieci dzielenia i porządkowania zabawek na kategorie, a „Pudło Edukacyjne” rozbudzi wyobraźnię i zmysł dotyku nie tylko dzieci! Krótko mówiąc „Bez Pudła” jest nudno!

Na warsztacie okleimy pudła tkaninami, pomalujemy je, umieścimy graficzne wzory, m.in. za pomocą szablonu, dodamy uchwyty. Stworzymy pudło edukacyjne, które będzie mogło ukrywać w sobie różne przedmioty, możliwe do odgadnięcia za pomocą dotyku. Zmienimy pudła w domki, w których będą mogły mieszkać misie, samochody ,a może nawet same dzieci? Porozmawiamy o ilości rzeczy w naszych domach i o naszych patentach na kreatywne zabawy z dziećmi.

Warsztat poprowadzi Paula Krać. Z wykształcenia artysta-plastyk, ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Krakowie. Pasjonuje się robieniem „czegoś z niczego”, lubi używać materiałów recyklingowych i czerpać ze stylu skandynawskiego. Mama Róży I Kosmy. Marzy o tym, aby jej dzieci były otoczone pięknymi i funkcjonalnymi przedmiotami.

Koszt udziału – 10 zł
Koordynacja – Paula Krać
Zapisy –  mymamy@ddkweglin.pl 
Ilość miejsc ograniczona.

O Cyklu: Czy są takie tematy, które chciałybyście zgłębić? Rzeczy, które chciałybyście własnoręcznie zrobić, ale nie macie na to czasu? Ja mam cała listę!  „My Mamy – Trzecie Oblicze” to kolejna odsłona cyklu spotkań dla Mam. Tym razem opiekę nad warsztatami powierzono mi – czyli Mamie! Traktuję to jako symboliczne zaproszenie Nas wszystkich do współtworzenia tych spotkań. Chcę, by były one odpowiedzią na Nasze potrzeby – wyjścia z domu, spotkania z innymi Mamami, zrobienia czegoś twórczego i przede wszystkim zgłębienia wiedzy na nurtujące nas tematy. Na spotkaniach możemy zrobić wszystko to, na co w domu nie mamy czasu ani warunków. Warsztaty manualne będą przeplatać się z warsztatami wiedzy o rodzicielstwie i rozwoju osobistego. Mamo, jeśli potrzebujesz złapać oddech i zaczerpnąć inspiracji – zapraszamy! Wydarzeniom odbywającym się w ramach Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze” patronują: Portal informacyjno-rozrywkowy CzasDzieci.pl oraz Portal Mamawlublinie.pl