W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Warsztaty deskorolki

Data rozpoczęcia 2019-05-12
Godzina rozpoczęcia 12:00
Miejsce Zbiórka przy przystanku na ul. Wądolnej
Organizator Fundacja Inside Out
Udział Bezpłatny
Koszt udziału obowiązują zapisy
Kategoria Wydarzenie

12 maja Fundacja Inside Out zaprasza młodzież na rdzawe warsztaty pod kierownictwem Jacka ‘Jaco’ Harasimiuka, czyli spotkanie i spojrzenie na świat jego oczami z wysokości deskorolki. To świat zawieszony 20 cm nad ziemia, a już sprawia, że buzia się uśmiecha i chce się ruszać. 

W trakcie warsztatów nauczymy się podstaw jazdy na deskorolce oraz podwyższymy już nabyte doświadczenie. Czas który spędzimy będzie wypełniony różnymi zabawami, które sprawią, że nauka będzie łatwiejsza. Warsztaty to uśmiech i pasja, do tego aby się ruszać i nie poddawać się w tym co robimy na co dzień. To istne lekarstwo na poznanie jak spędzić dobrze czas na powietrzu wśród kolegów i koleżanek. 

Prowadzący: Jacek Jaco Harasimiuk na deskorolce jeździ od 20 lat, a od 8 lat prowadzi warsztaty i spotkania związane z tą pasją. W 2010 r. wraz ze znajomymi zbudował skatepark 1stFloor, który został oceniony jako ‘cud wschodniej Polski’. Laureat nagrody Żurawie – Lubelskie Wyróżnienie Kulturalne w kategorii Animator Kultury oraz Stypendysta Prezydenta Miasta Lubli (właśnie realizuje projekt Koziołek Skejciołek). Deskorolka pozwoliła mu wejść w szarość życia z kolorowym rdzawym uśmiechem i tym chce zarażać swoich uczestników w czasie warsztatów. Chce pokazać, że jazda na deskorolce uczy odwagi, nie poddawania się i tolerancji do człowieka. Że co byśmy nie robili w życiu to zawsze musimy wierzyć w swoje siły i uśmiechać się do innych. Według Jacka deskorolka może leczyć dusze. 

Wydarzenie bezpłatne. Obowiązują zapisy w Bibliotece na Poziomie (stacjonarnie lub telefonicznie). 
Wydarzenie odbywa się w ramach projektu Szerokie Ocieplenie Sąsiedzkie, zrealizowanego dzięki wsparciu Miasta Lublin. 

Najważniejsze wydarzenia cykliczne