W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Warsztaty dla dzieci: Architekciaki

Warsztaty dla dzieci: Architekciaki
Data rozpoczęcia 2023-09-23
Godzina rozpoczęcia 13:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Udział Płatny
Kategoria Warsztaty

Warsztaty dla dzieci w wieku 7–12 lat | prowadzenie: Krystian Kamiński
 
Jak nazywamy „twarz” budynku? Od czego zależy jej wygląd? Czym są pilastry, ryzalit, gzyms, wykusz i loggia? Zapraszamy na nowy cykl warsztatów o architekturze i dizajnie. Podczas spotkania zajmiemy się elewacją, czyli zewnętrzną warstwą budynku i znajdującymi się na niej elementami. W ramach pracy twórczej zrealizujemy własne minifasady w różnych stylach – od eklektyzmu do minimalizmu.

Na warsztaty obowiązują zapisy internetowe poprzez formularze zgłoszeniowe, które można znaleźć na stronie www.labirynt.com. Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt. Bilet: 10 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne. Spotkania są prowadzone w języku polskim, Galeria zapewnia tłumaczenie na język ukraiński.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej