W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Warsztaty dla dzieci: Kolory Afryki

Warsztaty dla dzieci: Kolory Afryki
Data rozpoczęcia 2023-09-16
Godzina rozpoczęcia 13:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Udział Płatny
Kategoria Warsztaty

Warsztaty dla dzieci w wieku 3–6 lat | prowadzenie: Michał Rachwalski
 
Pakujemy walizkę i wyruszamy w podróż! Podczas wrześniowego spotkania przeniesiemy się na bardzo słoneczny i tajemniczy kontynent, jakim jest Afryka. Za pomocą pewnego aromatycznego napoju, spróbujemy stworzyć afrykański krajobraz pełen roślinności i zwierząt. Czy zabawa jednym kolorem może sprawić nam przyjemność? Na to pytanie odpowiemy sobie, poszukując jego wielu odcieni. UWAGA! Podczas warsztatów można się nieźle ubrudzić!

Na warsztaty obowiązują zapisy internetowe poprzez formularze zgłoszeniowe, które można znaleźć na stronie www.labirynt.com. Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt. Bilet: 10 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne. Spotkania są prowadzone w języku polskim, Galeria zapewnia tłumaczenie na język ukraiński.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej