W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Warsztaty dla dzieci: Migany Warzywniak!

Warsztaty dla dzieci: Migany Warzywniak!
Data rozpoczęcia 2023-09-02
Godzina rozpoczęcia 13:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Udział Płatny
Kategoria Warsztaty

Warsztaty dla dzieci w wieku 6–9 lat | prowadzenie: Wioletta Stępniak
 
Czy Twoje dziecko uwielbia zabawy, podczas których może udawać dorosłych? Czy chciałoby nauczyć się podstawowych umiejętności związanych z zakupami i sprzedażą? Zapraszamy na warsztaty dla dzieci „Migany Warzywniak!”, podczas których Twoje dziecko będzie miało okazję wcielić się w rolę osoby sprzedającej oraz klienta lub klientki w naszym wirtualnym warzywniaku, ale… w języku migowym!

Na warsztaty obowiązują zapisy internetowe poprzez formularze zgłoszeniowe, które można znaleźć na stronie www.labirynt.com. Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt. Bilet: 10 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne. Spotkania są prowadzone w języku polskim, Galeria zapewnia tłumaczenie na język ukraiński.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej