W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Warsztaty dla dzieci: Pareidolia – co ja tu widzę?!

Warsztaty dla dzieci: Pareidolia – co ja tu widzę?!
Data rozpoczęcia 2023-09-30
Godzina rozpoczęcia 13:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Udział Płatny
Kategoria Warsztaty

Warsztaty dla dzieci w wieku 7–12 lat | prowadzenie: Paulina Mazurek
 
Zdarza Wam się czasem zobaczyć zdziwioną buzię w gniazdku elektrycznym? Dziupla w drzewie przypomina jakąś postać, maska samochodu się do Was uśmiecha i patrzy wielkimi oczami, a chmury układają się w kształt statku? To zjawisko nazywamy pareidolią! Na zajęciach rozejrzymy się uważnie dookoła i zobaczymy, kiedy nasz wzrok płata nam figle. Spróbujemy to twórczo wykorzystać!

Na warsztaty obowiązują zapisy internetowe poprzez formularze zgłoszeniowe, które można znaleźć na stronie www.labirynt.com. Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt. Bilet: 10 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne. Spotkania są prowadzone w języku polskim, Galeria zapewnia tłumaczenie na język ukraiński.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej