W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Warsztaty dla dzieci: Zmysły, czyli ludzkie supermoce

Warsztaty dla dzieci: Zmysły, czyli ludzkie supermoce
Data rozpoczęcia 2023-09-09
Godzina rozpoczęcia 13:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Udział Płatny
Kategoria Warsztaty

Warsztaty dla dzieci w wieku 3–6 lat | prowadzenie: Oleksandra Orkusha
 
Jesteście ciekawi i ciekawe, jak nasz nos wyczuwa zapachy, albo jak nasze uszy słyszą dźwięki? A wiecie, ile kolorów jest w stanie odróżnić ludzkie oko? Na warsztatach dowiemy się, czym są zmysły, dlaczego są ważne i jakie mają zadania. Spróbujemy na chwilę wyobrazić sobie, co by było, gdyby jeden ze zmysłów nagle przestał działać. Przekonamy się, że zmysły są supermocami, które pomagają nam odkrywać świat!

Na warsztaty obowiązują zapisy internetowe poprzez formularze zgłoszeniowe, które można znaleźć na stronie www.labirynt.com. Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt. Bilet: 10 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne. Spotkania są prowadzone w języku polskim, Galeria zapewnia tłumaczenie na język ukraiński.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej