W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Warsztaty "Grawitacja kulturalna"

Warsztaty "Grawitacja kulturalna"
Data rozpoczęcia 2017-05-11
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin", ul. Judyma 2a
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin"
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Czy kultura ma moc przyciągania? Jak ona działa? Chcemy to sprawdzić i wprowadzić trochę zamieszania w jej pole grawitacyjne. Ruszamy z poszukiwaniami źródeł mocy!

Rozpoczęliśmy projekt „Grawitacja kulturalna” realizowany w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne ze środków Narodowego Centrum Kultury. W ramach działań poszukamy źródeł mocy – osób i grup, które mają potencjał, by wzmocnić kulturalne oddziaływanie Dedeku. Domowników DDK „Czuby Południowe” i DDK „Węglin” zapraszamy do udziału w projekcie, w planowanych warsztatach, spotkaniach i konkursie inicjatyw. W pierwszej części projektu realizujemy diagnozę potencjału DDK i jego domowników. Druga część „Grawitacji kulturalnej” to konkurs, w którym każdy będzie mógł zgłosić swoją inicjatywę, a zwycięzcy otrzymają fundusze i wsparcie w jej realizacji.

Jeśli chcesz wspólnie z innymi Domownikami Dedeku wzmocnić jego energię:

  • wypełnij ankietę 
  • weź udział w warsztatach kreatywnych! W ciągu 3 godzin będziemy rozmawiać o tym, co jest dla nas w kulturze najważniejsze i wykreujemy wspaniałe pomysły na wspólne działania w Dedeku.

Zapisy na warsztaty pod numerem tel. 81 466 59 18, mailowo –

Czas trwania warsztatów – 3 godziny
Do kultury przyciąga nie tylko Dedek, przyciągasz i Ty! Twój czas właśnie się zaczyna!
Grawitować projekt będzie Lubelska Grupa Badawcza:

Agnieszka Jastrzębska-Duda – specjalizuje się w jakościowych metodach badawczych, ewaluacjach i diagnozach opartych na podejściu partycypacyjnym. Uwielbia tematy, które są blisko życia i codzienności, lubi słuchać, poznawać nowych ludzi i ich perspektywy. Jako certyfikowana trenerka umiejętności miękkich poszukuje przestrzeni, w których może łączyć badania z technikami warsztatowymi. Zawodowo od wielu lat związana z organizacjami pozarządowymi. Pasjonatka podróży, swojej rodziny, tańca współczesnego i fotografii.

Marta Nazaruk-Napora – socjologia dała jej możliwość poznania metod i technik, dzięki którym może rozszerzać swoje horyzonty. Z chęcią korzysta z różnych teorii, które wyznaczają nowe podejścia w badaniach. Specjalizuje się w badaniach ilościowych (skończyła studia z analizy danych), ale z chęcią podejmuje się wyzwań wykraczających poza statystykę. Fascynuje ją poznawanie przestrzeni, również z przyrodniczej perspektywy. Z chęcią miesza się, wciągając również swoją rodzinę w różne projekty kulturalne. Nie nudzi się.

Koordynacja projektu: Dorota Lesiak – d.lesiak@ddkczubypoludniowe.pl i Mateusz Nowak – m.nowak@ddkweglin.pl
Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultur w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2017