W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Warsztaty iluzjonistyczne z Piotrem Denisiukiem

Warsztaty iluzjonistyczne z Piotrem Denisiukiem
Data rozpoczęcia 2014-04-26
Godzina rozpoczęcia 12:00
Miejsce Akademickie Centrum Kultury "Chatka Żaka", ul. Radziszewskiego 16
Kategoria Warsztaty

Iluzjonista Piotr Denisiuk zaprasza na jedyne tego typu zajęcia w Polsce. Warsztaty iluzjonistyczne to przede wszystkim wspaniały sposób na dobrą zabawę połączoną z nauką niezwykle przydatnych umiejętności. Jeśli ciekawi cię jak rodzi się magia na scenie, jak iluzja wygląda "od kuchni" to Piotr zdradzi ci swoje sekrety. Na warsztatach nauczysz się żelaznych podstaw iluzji, opanujesz najbardziej przydatne tricki, które możesz od razu prezentować swoim przyjaciołom i znajomym. Zabłyśniesz w towarzystwie, a twoja obecność na imprezach stanie się wręcz obowiązkowa. Zyskasz także możliwość występów u boku Piotra Denisiuka na organizowanym przez Teatr Realium show "Magia Teatru". 
Zapewniamy wszystkie potrzebne na warsztat materiały.

Nie czekaj zapisz się już dziś, bo ilość miejsc jest ograniczona. W przypadku dużej ilości chętnych utworzymy drugą grupę na godz. 14:00. Koszt pierwszego warsztatu to jedynie 30 zł. Zapisy w formie mailowej prowadzi i informacji udziela Adrian Krać --> kracadrian@gmail.com tel. 507 265 093. W treści maila wpisz swoje imię, nazwisko oraz wiek. Następnie dokonaj wpłaty 30 zł na konto: Adrian Krać, ING Bank Śląski S.A. 09 1050 1953 1000 0090 4174 8212 z dopiskiem: warsztaty iluzjonistyczne.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej