W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Warsztaty "Kurs na foto!" edycja II

Warsztaty "Kurs na foto!" edycja II
Data rozpoczęcia 2013-03-09
Godzina rozpoczęcia 10:00
Kategoria Warsztaty

DDK "Węglin zaprasza na warsztaty rozwoju umiejętności artystycznych przez sztukę fotografii i II edycję warsztatów „Kurs na foto!”.

Podczas zajęć uczestnicy będą mieli szansę nauczenia się lub doskonalenia manualnej obsługi aparatu oraz estetyki obrazu fotograficznego. Poznają techniczne możliwości własnego sprzętu oraz praktyczne podstawy fotografii: zasady kadrowania, odpowiedniego naświetlenia, kompozycji i fotoreportażu. Końcowym efektem warsztatów będzie realizacja własnego fotoreportażu przez każdego z uczestników oraz zaprezentowanie wspólnej wystawy w DDK „Węglin”.

Na pierwszym spotkaniu, 9 marca, uczestnicy zostaną podzieli na odpowiednie grupy warsztatowe ze względu na poziom zaawansowania. Organizatorzy przewidują prowadzenie warsztatów w dwóch grupach: zaawansowanej i początkującej. Formuła i treść warsztatów zostanie dopasowana do poziomu grupy. Zajęcia realizowane będą zarówno w plenerze, jak i w przestrzeni zamkniętej.
Zajęcia będą się odbywać w okresie marzec-czerwiec 2013, średnio dwa razy w miesiącu. Każde spotkanie potrwa 2-3 godziny.

Warsztaty poprowadzi  Bartek Żurawski, fotoreporter dzienników „Rzeczpospolita” i  „Dziennik Wschodni”, fotoreporter agencji „Forum” i  „Fotorzepa”, absolwent UMCS na Wydziale Pedagogiki i Psychologii, kierunek Animator Kultury, specjalizacja fotografia.

Odpłatność: 30 zł./msc, szczegółowe informacje i zapisy: info@ddkweglin.pl