W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Warsztaty "Lala jak ta lala"
Data rozpoczęcia 2013-02-01
Godzina rozpoczęcia 17:00
Data zakończenia 2013-02-22
Godzina zakończenia 19:00
Kategoria Warsztaty

 
 
Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin” zaprasza na warsztaty tworzenia szmacianych lalek pt. "Lala jak ta lala", realizowane w ramach Cyklu „My Mamy”.

W gałgankowy świat wprowadzać będą Dorota i Ewa z pracowni Koty Klamoty

Warsztaty polegają na samodzielnym skonstruowaniu lalki szmacianki wielkości ok. 70 cm z kolorowych, materiałowych elementów wstępnie wyszytych (ręce i nogi lalki) przez pracownię KOTY KLAMOTY.
Pracownia zapewnia uczestnikom warsztatów:
- odpowiednią ilość materiałowych elementów do przygotowania lalki i jej ubranka
- filc, włóczkę, wstążki, guziki, cekiny, koraliki – służące do ozdobienia lalki
- wypych mas kotkowy
- igły i nici krawieckie
- farby akrylowe do tkanin i narzędzia do malowania

Koszt udziału w warsztatach: 15 zł od Mamy za udział w dwóch spotkaniach
Ilość miejsc ograniczona.
Zapisy: info@ddkweglin.pl / 81 466 59 10

O Cyklu „My Mamy”
Jak pogodzić bycie Mamą i kobietą atrakcyjną, jak być dobrą Mamą i nie zwariować, jak kreatywnie spędzać czas ze swoim dzieckiem, a przede wszystkim jak nie zapomnieć o Sobie i Swoich potrzebach? My Mamy to wiemy! Na te i wiele innych pytań organizatorzy postarają się wspólnie odpowiedzieć na spotkaniach z Cyklu „My Mamy”. Mamy same zadecydują o tym, co będzie tematem spotkań, o tym, jakich gości zaprosić i jakie warsztaty są potrzebne. Organizatorzy zapraszają Mamy solo, jak i z dziećmi.