W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Warsztaty „Mamo! Rób zdjęcia - nie fotki!”

Warsztaty „Mamo! Rób zdjęcia - nie fotki!”
Data rozpoczęcia 2012-04-20
Godzina rozpoczęcia 17:00
Data zakończenia 2012-04-27
Kategoria Warsztaty

Tym razem organizatorzy zachęcają do uczestnictwa w warsztatach fotograficznych „Mamo! Rób zdjęcia – nie fotki”, które poprowadzi Marcin Pietrusza – z zamiłowania i wykształcenia fotograf, animator i menedżer kultury.

Warsztaty będą miały 2 części:
Część I - 20 kwietnia
Część II - 27 kwietnia

Podczas pierwszej części warsztatów Mamy dowiedzą się, gdzie szukać inspiracji do fotografowania dzieci, jak komponować fotografię i manipulować światłem oraz jak odnaleźć swój własny styl w fotografowaniu.

Część druga warsztatów to wyjątkowa sesja zdjęciowa dla Dzieci i Mam, które będą miały okazję wykazać się pomysłowością i zdobytą wiedzą.

Całkowity koszt udziału w warsztatach – 10 zł.

Zapisy: s.wojcik@ddkweglin.pl
Ilość miejsc ograniczona.

Warsztaty odbywają się w ramach cyklu spotkań "My Mamy".

„My Mamy” to cykliczne spotkania przy kawie i herbacie, podczas których rozmawia się o gorszych i lepszych chwilach bycia Mamą, dzieli się doświadczeniem i wiedzą, łamie się stereotypy Mamy „uwięzionej z dzieckiem w domu”.