W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Warsztaty po królewsku | warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 3–6 lat | PL + UA

Warsztaty po królewsku | warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 3–6 lat | PL + UA
Data rozpoczęcia 2022-12-03
Godzina rozpoczęcia 13:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału 4 zł
Kategoria Warsztaty

Czy kiedyś wyobrażaliście sobie, że jesteście królem/królową? Jaką mielibyście supermoc? W jakich sytuacjach byście jej używali? Podczas warsztatów poznacie pewnego króla, który zmienił cały świat. Jego losy będą zachętą do przeżycia twórczej przygody, w której to Wy zostaniecie królami i królowymi.

Dostępność: Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty. Warsztaty będą tłumaczone na język ukraiński.

Bilet: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne.
Zapisy na warsztaty przyjmowane są do 30.11.2022 lub wyczerpania miejsc. Zapisy są prowadzone online przez formularz dostępny na stronie www.labirynt.com

Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.
Warsztaty trwają ok. 60 minut.

Prowadzenie: Michał Rachwalski, edukator Galerii Labirynt
Tłumaczenie: Oleksandra Orkusha

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej