W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Warsztaty projektowania graficznego wydawnictw muzycznych z MoonMadness - dzień drugi.

Warsztaty projektowania graficznego wydawnictw muzycznych z MoonMadness - dzień drugi.
Data rozpoczęcia 2014-11-05
Godzina rozpoczęcia 16:00
Miejsce Akademickie Centrum Kultury "Chatka Żaka", ul. Radziszewskiego 16
Kategoria Warsztaty

Warsztaty: projektowania graficzne wydawnictw muzycznych

Prowadzenie: MoonMadness (Dagny i Daniel Szwed)

4-5 listopada 2014
Inkubator Medialno-Artystyczny UMCS, ul. Radziszewskiego 16

4 listopada (wtorek) 16:00-20:00
5 listopada (środa) 16:00-20:00

Koszt: 80zł

Zapisy przyjmowane są mailowo na adres: info@kaisersoze.pl
Prosimy o wpisanie nazwy warsztatów w temacie maila.

Warsztaty dotyczyć będą głównie sfery projektowania okładek płyt. Prowadzący zaprezentują, w oparciu o swoją twórczość, możliwości twórczej pracy konceptualnej nad projektem oraz sposoby poszukiwania kontekstów np. społecznych czy kulturowych jako podstawy tworzenia. Warsztaty pozwolą na praktyczne zapoznania się z różnymi technikami tworzenia projektu. Uczestnicy na podstawie konkretnego materiały dźwiękowego zaprojektują i wykonają unikalną okładkę płyty.

MoonMadness
Duet Dagny i Daniela Szweda, artystów działających w przestrzeni designu, typografii i grafiki. Tworzą poznańskie studio projektujące publikacje artystyczne, m.in. okładki albumów muzycznych i plakaty koncertowe. Dbają o zacieranie się granic między projektowaniem a sztuką, duży wpływ na ich twórczość ma muzyka. Daniel Szwed to także muzyk współpracujący z Konradem Smoleńskiem w jego projektach muzycznych (BNNT).