W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Warsztaty raperskie
Data rozpoczęcia 2013-10-03
Godzina rozpoczęcia 17:30
Kategoria Spotkanie

Spotkania warsztatowe dla młodzieży
czwartki, 17.30-19.00
pierwsze spotkanie – 3 października 2013

Na Warsztaty Raperskie zapraszamy młodzież. Tych którzy już piszą, ale też tych, którzy gotowi są zacząć pisać swoje teksty od pierwszych zajęć. Celem jest zmotywowanie uczestników do pisania własnych tekstów. W późniejszym etapie uczestnicy będą wykonywać swoje teksty na żywo na zajęciach i nagrywać je. Trochę teorii, mnóstwo praktyki. Jednym z głównych ćwiczeń będzie pisanie tekstów na wspólny temat przez wszystkich uczestników. W efekcie mamy nadzieję stworzyć skład, którzy stanie się samonapędzającą się maszyną. Wzajemnie przekazywana zajawka stworzy najlepsze warunki na progres na początku drogi każdego z raperów i raperek.
Zostań raperem 24 godziny na dobę! Na warsztaty zaprasza prowadzący, Anonim (Bartosz Sobala):
Napisać kawałek tekstu rapowego potrafi każdy. Jednak aby stworzyć wartościową zwrotkę, potrzeba wprawy, zajawki, koncentracji i czasu na odnalezienie własnego stylu. Systematyczne pisanie to jedyny sposób, aby uświadomić sobie, jak dużo elementów składa się na ciekawie, sprawnie napisaną lirykę. Kolejną kwestią jest wykonanie tekstu. Wyczucie rytmu i ciekawe flow nie są kwestią talentu, ale prób, nagrywek, koncertów.
Raperem jest się 24 na dobę – dobre wersy i pomysły na numery pojawiają się równie nagle, i równie nagle zapomina się te niezapisane.

Warsztaty odbywają się raz w tygodniu. Zapisy bezpośrednio na zajęciach. Odpłatność: 40 zł. /msc/