W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Warsztaty "Rodzinka na Scenie"

Warsztaty "Rodzinka na Scenie"
Data rozpoczęcia 2013-03-09
Godzina rozpoczęcia 11:00
Kategoria Warsztaty

Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin” zaprasza na warsztaty "Rodzinka na Scenie" – warsztaty w ramach Cyklu „Dziecinada”

Zapraszamy na kolejną odsłonę DZIECINADY pod hasłem: RODZINKA NA SCENIE, czyli jak robić teatr w domu.
Warsztaty poprowadzi Wioletta Tomica - aktorka Teatru im. H. Ch. Andersena w Lublinie, prowadząca zajęcia teatralne w DDK "Węglin".
W czasie warsztatów dowiecie się Państwo jak używać domowych przedmiotów jako teatralnych rekwizytów? Jak inspirować się codziennymi sytuacjami w tworzeniu scenariusza? Jak budować mini-inscenizacje teatralne dla dobrej zabawy i rozwoju wyobraźni twórczej swoich pociech?

Zapraszamy dzieci w wieku 3-5 l. Jeśli Państwa dziecko ma troszkę mniej lub troszkę więcej lat i zależy Państwu na udziale w warsztatach - prosimy o kontakt.

wstęp: 5 zł od dziecka
ilość miejsc ograniczona
zapisy: info@ddkweglin.pl / (81) 466 59 10

Dzieciniada to cykl wydarzeń edukacyjno – artystycznych dla najmłodszych. W ramach cyklu Dzieci zdobywają nowe umiejętności, biorą udział w warsztatach i spotkaniach, które pokazują im, jak twórczo i wesoło spędzać czas. W ramach cyklu odbywają się koncerty, przedstawienia teatralne, zabawy taneczne. Bo DDK „Węglin” traktuje Dzieci bardzo poważnie!