W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Warsztaty rodzinne w Labiryncie

Warsztaty rodzinne w Labiryncie
Data rozpoczęcia 2021-02-13
Godzina rozpoczęcia 14:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. Ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Sobota w Labiryncie to twórcze zajęcia dla dzieci inspirowane sztuką współczesną. Z początkiem lutego instytucja na ul. Popiełuszki 5 otwiera się dla zwiedzających i przywraca rodzinne warsztaty stacjonarne. 

13 lutego odbędą się warsztaty rodzinne do wystawy NIGDY NIE BĘDZIESZ SZŁA SAMA. Podczas zajęć rodzice wsłuchają się w głos dzieci, pytając o ich potrzeby oraz to, co chciałyby zmienić w swoim otoczeniu. Wszyscy wspólnie zastanowią się, w jaki sposób najmłodsi mogą zmieniać otaczającą ich rzeczywistość. Na podstawie zebranych opinii uczestniczki i uczestnicy zrobią własne transparenty i zamanifestują swoje zdanie! Zajęcia mogą być tłumaczone na PJM.

Warsztaty są bezpłatne, a potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt. Zajęcia odbywają się z zachowaniem zasad sanitarnych.

Zapisy na warsztaty przyjmowane są do środy (10.02.) drogą mailową na adres (w treści maila organizatorzy proszą o podanie imienia, nazwiska, wieku dziecka; w tytule e-maila należy wpisać datę i nazwę warsztatów). 

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej