W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Warsztaty rzemiosła teatralnego

Warsztaty rzemiosła teatralnego
Data rozpoczęcia 2013-10-02
Godzina rozpoczęcia 18:30
Kategoria Spotkanie

Warsztaty rzemiosła teatralnego
Opis: Spotkania warsztatowe dla młodzieży, studentów i dorosłych
środy, 18.30-20.00
pierwsze spotkanie - 25 września 2013

Pasjonatów teatru, młodzież, studentów i dorosłych zapraszamy na Warsztat Rzemiosła Teatralnego. Spotkania warsztatowe poprowadzą reżyserka Joanna Lewicka oraz aktorka Katarzyna Tadeusz. Wprowadzą w świat teatru, wspólnie budując jego przestrzeń. Spotkania te, nie są jednak tylko dla tych, którzy chcieliby związać swoje życie z teatrem. Warsztaty to możliwość na spędzenie czasu w sposób twórczy i kreatywny.
Stwórz z nami niesamowitą przestrzeń, jaką jest teatr!

Od prowadzących:
Uważamy, że teatr to coś niezwykłego. Gdy idziemy na kolejny spektakl to tak, jakbyśmy zakładali na swój nos bardzo różne okulary i mogli oglądać za każdym razem inny świat… Chcemy na naszych zajęciach skupić się na elementach, które budują tę niesamowitą przestrzeń, jaką jest teatr. Zastanowimy się nad tym jak te poszczególne części powiązać, spotkać wzajemnie, jak przełożyć obraz na dźwięk, muzykę na gest i rzeczywistość, która nas otacza na język teatru. Dzięki temu, że zajęcia prowadzone są przez reżyserkę i aktorkę, podejdziemy do teatralnej materii z bardzo różnych stron. Zapraszamy nie tylko tych, którzy chcieliby związać swoje życie z teatrem, ale wszystkich, którzy szukają możliwości na spędzenie czasu w sposób kreatywny i twórczy.

Warsztat grupowy odbywa się raz w tygodniu. Zapisy bezpośrednio na zajęciach. Odpłatność: 40 zł. /msc/

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej