W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Warsztaty "Scrapbooking na zimowe wieczory"

Warsztaty "Scrapbooking na zimowe wieczory"
Data rozpoczęcia 2013-01-11
Godzina rozpoczęcia 17:00
Godzina zakończenia 19:00
Kategoria Warsztaty

Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin” zaprasza na kolejne spotkanie w ramach cyklu „,MY MAMY”, pt. "Scrapbooking na zimowe wieczory".


Długie zimowe wieczory sprzyjają twórczym zabawom z naszymi dziećmi. Znamy dobrze takie jak: rysowanie, malowanie, lepienie z ciastoliny, masy solnej, papierowej i gliny, wycinanie, konstruowanie budowli z pudełek kartonowych itp. A co powiecie na wspólne tworzenie rodzinnych albumów, oprawianie zdjęć, zbieranie pamiątek i oprawianie naszych rodzinnych skarbów w jedną tematyczną całość?
Jednym słowem „scrapbooking”.

Na zajęciach mamy dowiedzą się na czym polega scrapbooking, jak dbać o zdjęcia i pamiątki, jak używać wszystkiego co latami odkładamy „bo może się przydać”: guziki, tasiemki, sznurki, koronki, ścinki. Pokażemy jak wykonać proste dodatki (tagi, kopertki).

Warsztaty mają również na celu zaszczepienie w dzieciach zainteresowania własną tożsamością, tradycją, wartością zdjęć i pamiątek. Taka zabawa sprzyja rozwojowi naszego dziecka, dając jednocześnie wiele radości i satysfakcji ze wspólnie spędzonego twórczo czasu.

Na zajęcia każda mama powinna przynieść kilka zdjęć swoich pociech w jak najmniejszych formatach - 9x13 lub mniejszych.
Warsztaty poprowadzi Edyta Kornet – pedagożka, mama dwóch córek, która zajmuje się scrapbookingiem, craftem, projektuje i wytwarza albumy, kartki i inne artykuły typu handmade; stworzyła pracownię Stacja Kreacja.

Uwaga - ilość miejsc jest ograniczona.
Zapisy: info@ddkweglin.pl lub (81) 466 59 10.
Koszt udziału w warsztatach: 7 zł od mamy.