W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Warsztaty teatralne dla rodzin: Rodzinne podróżowanie

Warsztaty teatralne dla rodzin: Rodzinne podróżowanie
Data rozpoczęcia 2022-12-18
Godzina rozpoczęcia 10:00
Miejsce Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, plac Teatralny 1
Organizator Teatr im. H. Ch. Andersena w Lublinie
Udział Płatny
Kategoria Warsztaty

Zapraszamy rodziców i opiekunów z dziećmi w wieku od 5 lat na rodzinne warsztaty teatralne, podczas których będziemy podróżować po świecie teatru i wyobraźni. Podczas spotkania czekają na Was wyjątkowe atrakcje! Nasi aktorzy zaprezentują etiudę teatralną z wykorzystaniem pacynek teatralnych! Sprawdzimy, co takiego mają nam do opowiedzenia lalki, które od lat zdobywają serca najmłodszych widzów w naszym Teatrze.

Odpowiemy sobie na pytania – jak to się dzieje, że lalki żyją? Gdzie śpią? Co jedzą? Każdy będzie miał również okazję stworzyć swoją pacynkę i sprawdzić… jak nią animować? Kto wie może wśród naszych gości kryje się też jakiś przyszły aktor lalkarz?

Koszt: 20 zł / osoba
Czas trwania: 60 min.

Opłaty należy dokonać przelewem przed rozpoczęciem warsztatów.
Dane do przelewu: Teatr im. H. Ch. Andersena w Lublinie ul. M. C. Skłodowskiej 3, lok. -1.10, 20-029 Lublin nr konta: Bank PEKAO S. A. III O/Lublin Nr 10 1240 2382 1111 0000 3897 7170 w tytule przelewu należy wpisać: „Opłata za uczestnictwo w wydarzeniu Rodzinne Podróżowanie, imię i nazwisko uczestnika”

Sukcesywnie drogą mailową będziemy Państwa informować o tym, czy zostaliście Państwo zakwalifikowani na warsztaty oraz o szczegółach dokonania płatności.

 

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej