W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Warsztaty Wabimy wiosnę, cykl Rodzinne Poranki Muzyczne

Warsztaty Wabimy wiosnę, cykl Rodzinne Poranki Muzyczne
Data rozpoczęcia 2017-03-11
Godzina rozpoczęcia 10:30
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin” , ul. Judyma 2A
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”
Kontakt zajecia@ddkweglin.pl
Udział Bezpłatny
Koszt udziału 10 zł od Dziecka
Kategoria Warsztaty

Wiosna zbliża się wielkimi krokami. Zastanowimy się, jaka jest wiosenna muzyka i razem wymyślimy piosenkę na jej powitanie. Nie zabraknie dźwięków dzwonków, odgłosów ptaków i wiosennego deszczu. Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Rodzinne Poranki Muzyczne!

Prowadzenie – Sylwia Wójcik
Koszt udziału – 10 zł od Dziecka
Zapisy – zajecia@ddkweglin.pl

Rodzinne Poranki Muzyczne
to cykliczne zajęcia muzyczne dla Dzieci w wieku 3-4 lata i Rodziców. Co miesiąc będziemy bawić się w poranne muzykowanie, które każdego nastroi pozytywnie na cały dzień. Zajmiemy się rytmem i melodią. Oddamy się twórczym eksperymentom muzycznym i nie zawahamy się stworzyć autorskich piosenek.  Podczas każdego ze spotkań dzieci będą poznawać nowy instrument muzyczny, od perkusji, przez gitarę po harfę. Rodzice wezmą czynny udział w zajęciach. Warsztaty prowadzi Sylwia Wójcik.